Máte zájem o kariéru v mezinárodních vztazích? Chcete se podílet na diskuzi aktuálních témat ve skvělém akademickém prostředí? A chcete navštívit Prahu, jedno z nejkrásnějších evropských měst?

Pokud ano, American Institute on Political and Economic Systems (AIPES) je pro vás tou správnou volbou. Získejte výhodu na globálním trhu práce a neocenitelnou zkušenost z mezinárodního semináře!

The Fund for American Studies (TFAS) již více než 20 let organizuje akademické programy a semináře. Jeho cílem je poskytnout precizní akademický zážitek, podpořit dialogy, které překračují hranice, a vytvořit mezinárodní síť budoucích světových leaderů.

AIPES je unikátním programem, který každoročně přitáhne více než 100 studentů ze severní Ameriky, Evropy, středního východu, severní Afriky a střední Asie, aby prozkoumali nejpalčivější problémy současnosti, politickou ekonomii nebo třeba conflict management. Široká škála národností a vyznání v AIPES dává účastníkům možnost získávat a sdílet své zkušenosti způsobem, který je výrazně posune v jeich akademické i pracovní kariéře.

The AIPES 2016 se bude konat od 9. do 30. června 2016. Více informací o AIPES a další podrobnosti naleznete zde.

Deadline přihlášek pro účastníky bez potřeby víza: 15. dubna 2016