Brno

Jan Tichý

Executive Board
E-mail Jan Tichý

Jan Tichý studuje obor Městské inženýrství na Fakultě stavební VUT v Brně. Kromě politické a ekonomické svobody se zabývá dopravním inženýrstvím a urbanismem. Rozvoj krajiny a sídel, sociologii měst, nebo dopravní systémy považuje za otisk společenských a ekonomických poměrů. Publikuje články na webu Austrian Economics Center. Ve volném čase se věnuje historii dopravních systémů v evropských metropolích.

Michal Šindlář

Executive Board
E-mail Michal Šindlář

Studuje obor Historie na Masarykově univerzitě a Marketing a management na Slezské univerzitě. Působí jako Local Coordinator v European Students For Liberty. Specializuje se na moderní dějiny a také marketingové komunikace. Zajímá se o ekonomii, literaturu a gastronomii.

Jan Škapa

Advisor
E-mail Jan Škapa

Vystudoval na Vysokém učení technickém obor Manažerská informatika a studuje na Masarykově univerzitě obor Právo a právní věda. Je zakládajícím členem Students for Liberty CZ a působí ve výkonné radě ESFL (European Students For Liberty). Do oblasti jeho zájmu spadá ekonomie, moderní technologie a byznys.

Působil jako předseda Students for Liberty CZ od března 2013 do dubna 2014.

David Stancel

Member

Studuje Mezinárodní vztahy a Hospodářskou politiku na Masarykově univerzitě v Brně. Patří mezi spoluzakládající členy SFL CZ a taktéž působí jako Local Coordinator v European Students For Liberty. Věnuje se ekonomickým otázkám a mezinárodní politice. Ve volném čase se věnuje sportu, hlavně tenisu a fitness.

Martin Štěpánek

Executive Board

Martin studuje na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity obor Všeobecné lékařství. Je zároveň členem studentské organizace SFL CZ a skautským vedoucím. Rád se vzdělává a čte knihy.

Šimon Harant

Advisor

Studuje na Ekonomicko-správní fakultě Podnikovou ekonomiku a management. Taktéž je studentem filologie, oboru Italský jazyk a literatura. Věnuje sa zejména ekonomickým otázkám. Ve svém volném čase sa věnuje sbírání bankovek a mincí.

Eva Škapová

Member

Eva studuje na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity obor Všeobecné lékařství. Kromě medicíny ji zajímá i ekonomika, a proto je členkou European Students For Liberty, kde působí na pozici Local Coordinator.

Zobrazit celý tým